شقق للبيع كاش في بيت الوطن, التجمع الخامس, صفحة 2

57 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بيت الوطن الحي السادس – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن شقه 122متر بجاردن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامله المرافق بها مياه و صرف بالقرب من 90

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع 235 م في بيت الوطن. .

    Remax 360 logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٤٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة شبه جاهزة في القاهرة الجديدة بمنطقة بيت الوطن

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٩١٬٦٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في بيت الوطن بالقاهرة الجديدة،

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة بيت الوطن الحي الخامس لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري الحي السادس بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بجاردن كبيرة استلام فوري 200م

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مدخل مباشر أمام النادي الاهلي لقطة

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في _ بيت الوطن _ الحي الخامس بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس بسعر متر 20 الف قسط

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢١٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    أمام ماونتن فيو مباشرة بحري على جنينة

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    أمام ماونتن فيو مباشرة بحري على جنينة

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيت الوطن 151م استلام قريب

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٣٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    150متر واجهة مباشرة على الفيو زون – كاش 3,200,000

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن ١٩٠م دقيقة من بالم هيلز وماونتن فيو

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٢٢٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الخامس امامي واجهه205م

    The Key Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مش هيتكرر تاني للبيع في بيت الوطن

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في بيت الوطن - استلام فوري

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    * تقدر تعاين شقتك الان على ارض الواقع *

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    180م شقة للبيع ببيت الوطن الحي الخامس، بتسهيلات

    Find Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي 180م للبيع في الحي الرابع بيت الوطن

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت الوطن تاني صف من محور بني زايد استلام فوري...

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٧٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270 متر للبيع في بيت الوطن بجوار الأهلي

    Good Deals logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع