شقق للبيع في مدينة بدر بـ مليون و نصف جنيه

101 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 126 م بمنطقة زهرة العاصمة _ بمدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي الطريق مباشره الروبيكي

    Smartex logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس بجوار الداون تاون

    الاتقان الذهبي للتسويق العقاري logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحي الاندلس خااالصه اقساط بمدينه بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المرحله 3 علي شارع رئيسي بزهره العاصمه

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهره العاصمه فيو جاردن 113 م مدينه بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٧٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ كمبوند جرين مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الاميز 123 م موقع مميز شقة زهره العاصمة

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز 123 متر زهره العاصمة مدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب سوبر لوكس بكمبوند اليكو سيتي...

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع بكمبوند اليكو سيتي مدينة بدر

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الياسمين

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ بأميز كمبوند في مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه بدر حي النرجس خالصه اقساط

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع قدام محطه مترو بدر بالاسكان المتميز

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه راقيه باسانسير للبيع بكمبوند زهره العاصمه 126م

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالاسكان المتميز نقل ملكيه مباشر ببدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٢ متر بمقدم ٣٠٪‏ كمبوند جرين علي حمام السباحة

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠ ٪‏ كمبوند جرين مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحي النرجس خالصة اقساط

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهره العاصمه 126 م بمدينه بدر منطقه 3

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 123م في زهرة العاصمة مدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل اسكان اجتماعي

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بسعر مميز -بدر - compound Lunaj

    Feeds logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة بدر امام المترو مباشرة 160م

    متصدر

    One Way logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع