شقق للبيع كاش في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 41

2,966 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م بحديقة للبيع في كمبوند ازاد التجمع

    Horizon Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨١٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه استلام فوري بااشتراك النادي للبيع بااقل سعر

    Momentum logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة موردن 210م بيع في ازاد كمبوند

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه استلام فوري بااشتراك النادي للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة مميزة بإطلالة مباشرة على السنترال بارك

    RE/MAX 1st Choice logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠١ جنيه

    شقه استلام فوري بااشتراك النادي للبيع بسعر مميز

    Momentum logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بااشتراك النادي للبيع بسعر لقطه

    Momentum logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة استلام فورى فى سوديك فيليت

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة -فيو رائع

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م متشطبة فى بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي - باقل من سعر السوق

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة فى بالم هيلز بالتقسيط

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه فى بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٠٩٬٧٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجنينه و حمام سباحه - كاش ١٢ مليون

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٣٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو الفيلات 3 نوم تشطيب الترا لوكس بالحراج

    West Field logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيولاند سكيب water featuers بالتكييفات والمطبخ

    West Field logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالعداد 160 م خطوات من التسعين

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    220م استلام فوري متشطبة بالتكييفات بحري سوان ليك

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف+ناني أستلام فوري تشطيب مميز جدا

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧١٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 214م للبيع استلام فوري تشطيب الترا سوبر لوكس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 217م+حديقة 190م استلام فوري متشطبة بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف+ناني بحري متشطبة بالتكييفات استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطب الترا سوبر لوكس تكملة اقساط

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م استلام فوري متشطبة الترا سوبر لوكس ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م+حديقة 120م فيو حمام سباحة متشطبة ميفيدا

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع