شقق للبيع في الجيزة بـ 750 ألف جنيه, صفحة 8

414 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرفرصة فTulwa OWestبمقدم3.4M فوري ومتشطبه قسط570K

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٢٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرفرصة فTulwa OWestبمقدم3.4M فوري ومتشطبه قسط570K

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٢٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرفرصة فTulwa OWestبمقدم3.4M فوري ومتشطبه قسط570K

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٢٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرفرصة فTulwa OWestبمقدم3.4M فوري ومتشطبه قسط570K

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٢٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٥٬٥٥٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقة 120 متر في او ويست بفيو مميز

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع