شقق للبيع في الجيزة بـ 450 ألف جنيه, صفحة 8

201 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم/10س شقه متشطبه165+226م او كاش13مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع او الايجار ستوديو مفروش بميت عقبة

    شارع الجامع, ميت عقبة, الجيزة

    2

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بنايا بقسط ربع سنوي 150,000 فقط !

    متصدر

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن ع اعلى تبة بزايدقسط ربع سنوى135الف

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على شارع النزهه دايراكت بقسط ربع سنوى 150 الف

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٣٧٬٧٠٠ جنيه

    امتلك شقة بجانب نيو جيزة بقسط ربع سنوي 337,700 فقط

    متصدر

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ب او ويست 118م غرفتان ب قسط ربع سنوي 265,000

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٢٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخدمات فندقيه ف قلب زايد بقسط ربع سنوى135الف

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن من ماونتن فيو بمقدم325,000قسط ع12سنه

    متصدر

    Property Hills... logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٣٩٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 غرف+حديقة فيو حمام سباحه قسط ربع سنوى439 ألف

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+50م سوبر لوكس423الف قسط ربع سنوي

    متصدر

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان قسط ربع سنوي 180 الف في الشيخ زايد 147م

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبه 125+55 بقسط ربع سنوي 400,000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن ع اعلى تبة بزايدقسط ربع سنوى135الف

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى بقسط ربع سنوى250الف فيو الاهرامات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في زايد بقسط ربع سنوي 445 الف

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194م جاهزة للاستلام ب 445,000 قسط ربع سنوي

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بقسط ربع سنوي 200 الف في الشيخ زايد 233 متر

    متصدر

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٣٬١١٦ جنيه

    شقتك155م متشطبة بالكامل+جاردن بقسط 113الف ربع سنوي

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+تكيفات بالشيخ زايد قسط ربع سنوى 340 الف

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٥٬٢٢٠ جنيه

    استلم شقة فندقية 200م في زايد بقسط شهري 52 الف

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه من بالم هيلز بمقدم400الف اقساط 12سنه

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجاردن فيو بمقدم325,000 وقسط شهري 43,000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط10سنين ف بالم هيلز بمقدم 400 الف

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأعلى تبة بزايد بالتقسيط 10 سنين بمقدم400 الف

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع