شقق للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 67

4,703 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 140م استلام فوري بفيو مميز الان

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري للبيع في نيو جيزة

    متصدر

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات برايم لوكيشن في ابراج زيد

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٧٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zed Towers تشطيب كامل

    متصدر

    I-Move logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٧٠م واجهه بحري سوبر لوكس بجوار البوابه

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بإطلالة مميزة على جولف الربوة

    I-Move logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن بالقسط علي 15 سنة في زايد الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٧٠م واجهه بحري قرب البوابه تقسيط مريح

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو مميز علي شارع جامعه الدول

    Master Key logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في اب ويست - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٨٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 م – للبيع – اب ويست

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    اب ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ١٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع كمبوند كورتيارد سوديك اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    دابل ڤيو على الاهرامات والمتحف المصري

    Remax Professional. logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 5نجوم تشطيبات و فرش جديد للبيع/الايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م متشطبة بالتكييفات فيو لاندسكيب في زيد

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه ارضي بجاردن بيع في كمبوند كورتيارد سوديك

    متصدر

    DMG logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 211م ابراج زيد الشيخ زايد الدور الثامن

    Properties-Today.com logo image

3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٦٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريه مميزه شقه ١٣٠م واجهه قسط علي ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زيد تاورز 3 غرف ريسيل فيو مفتوح دور منخفض

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على النيل 5 نجوم فندقية للبيع و للايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة140 متر في اي سيتي اكتوبر باقل سعر في الماركت

    متصدر

    BGCO Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه كمبوند سولانا ويست مع نجيب ساويرس مقدم5%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في سولانا اورا بجانب الليجريا بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سور بسور مع اعمار بالتقسيط علي 7 سنوات

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٤٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المستثمر بالمطبخ والتكييفات

    Master Key logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع