شقق للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 51

4,542 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه تشطيب كامل بمقدم 5%-10سنين

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦٠٬٣٢٠ جنيه

    شقة ريسيل ف نيو زايد بدون اوفر 155م تشطيب Alchemy

    Evergreen Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة80 م للبيع في كمبوند كومكس جاردنز – حدائق أكتو

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كومكس جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – روف بأسانسير بالحي الخامس – 6 أكتوبر

    Zayed Gate logo image

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فندقية مميزة بمدينة 6 أكتوبر – الحي 4

    متصدر

    Zayed Gate logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة اي سيتي اكتوبر بمساحة ١٤٠ متر لوكيشن مميز

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م – حدائق أكتوبر (مسلسل 6) – موقع ممي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سولانا ويست زايد الجديدة|مرحله جديده مقدم5% ع 10س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م - المستثمرين – حدئق أكتوبر موقع ممي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ارض جمعية المستثمرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بحديقة بمدينة 6 أكتوبر – الحي ال3

    Zayed Gate logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الثاني

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بادة بمساحة ١٤٧ متر بموقع مميز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر في زايد ب 800 الف تقسيط ع 10 سنين

    Western House logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفة نوم للبيع في بالم باركس - بالم هيلز

    Zayed Homes logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٢٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ريسيل 102متر استلام فوري باقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع بتفرعات شارع المساحة بالدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أو للإيجار شقة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الاول

    Zayed Gate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مميز فى بادية بالم هيلز على اطول فتره سداد

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اي سيتي اكتوبر 160متر افضل سعر

    متصدر

    BGCO Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع في المهندسين (ميدان لبنان)

    آل المصري جروب logo image

    ميدان لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115 متر في اي سيتي اكتوبر باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل غرفتين ف كارما كاي متشطبه بالتكيفات اقساط

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بجاردن بمدينة 6 أكتوبر – الحي 2

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80 م للبيع في الحي الإيطالي، حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٢٨٬٤٢٩ جنيه

    شقه متشطب ريسيل فى سولانا قسط حتى 6 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٨٤١ جنيه/متر مربع