شقق للبيع في الجيزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 123

4,703 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر متشطبة للبيع فى دار مصر حدايق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    دار مصر, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٥٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجاردن لقطة للبيع باقل بـ5% مقدم بزايد القديمة

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٨٥٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160متر حدائق اكتوبر مسلسل2 طريق الفيوم

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري 195متر بالتكييفات والمطابخ بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

2

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن شقتك بتشطيب كامل و أقل من سعر السوق

    CBE New Homes logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس بالتعاون بثاني نمره من شارع الهرم للبيع

    التعاون, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن شقتك بتشطيب كامل و قسط حتى 7 سنين

    متصدر

    CBE New Homes logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة فيو لاندسكيب في اكتوبر بلازا سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٥٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخر فرصة لامتلك شقة بجاردن بأقل مقدم 5% في زايد

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٩٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ف الشيخ زايد الحي السابع علي ميدان الافق

    Vida Solutions logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة غرفتين في اوست- اوراسكوم بخصم 25%

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٥٠٢٬٦٥٠ جنيه

    اقل مقدم شقه 3غرف للبيع فى باديه بالم هيلز 6اكتوبر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٥٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٥٠٢٬٦٥٠ جنيه

    اقل مقدم شقه 3غرف للبيع فى باديه بالم هيلز 6اكتوبر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٥٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن شقتك بتشطيب كامل و أقل من سعر السوق

    متصدر

    CBE New Homes logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م+حديقة استلام فورى مقدم2.7 مليون واقل قسط

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع بأرقى كمبوندات الشيخ زايد

    Inspire Homes logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب مقدم وقسط التسليم خلال أيام زيد ويست

    Brokers Hub logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٠٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند او ويست بأفضل سعر في الماركت

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٧٠٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٨١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة للبيع دار مصر باكتوبر

    Vida Solutions logo image

    دار مصر, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٥٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اتعاقد بـ5% وامتلك شقة بجاردن بكمبوند كامل الخدمات

    New Home for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن استلام فوري في فاي سوديك

    I-Move logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Beach house بموقع وفيو مميز

    RE/MAX Everest logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع