شقق للبيع في مدينة 6 أكتوبر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 29

746 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ع الشارع الرئيسى مباشر تشطيب الترا سوبر

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 480.000 واستلم فورا شقه 80م في مشروع دجله

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    STAY IN– شقه للبيع منتجع سكني فندقي في غرب القاهرة

    Baytak. logo image

    شارع عبد السلام امين, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات في شارع النوادي ارقي موقع في حدائق اكتوبر

    M.H. Group logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تكملة قسط مطله ع اللاجونز سعر قديم

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن غير مجروحه فيو مفتوح المرحله التالته

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – ستوديو مميز في الحي الأول، أكتوبر

    Zayed Gate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سكن مصر الواحة بجوار دجلة بالمز

    Housing Realestate logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حدائق اكتوبر جول ريزيدنس هارفا

    هارفا كومباوند, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بدجله جاردنز دور اول الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Miami Life Real Estate logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م+70م جاردن متشطبه من بالم هيلز بقسط ع12سنه

    متصدر

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٦٩٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 13 ألف هتمتلك شقتك بفيو ولا أروع فى ذات

    New Home for Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر197م+حديقه214م بحرى فأكتوبر +أطول فتره سداد

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس و متكرر منطقة المسلسلات حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بداية, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس الحي الاسباني حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    الحي الاسباني, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بسعر الريسيل من الشركه تكملة اقساط

    متصدر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن كمبوند بيكنيك بارك حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بيكنيك بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في تعاونيات 164 - 6 اكتوبر شقة 3 غرف بحري د3

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    شارع 11, الحي الحادي عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الاتحاد التعاونى الحى ال ١١ - شقق للبيع

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    طريق التعاونيات, اسكان الشباب, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شباب مبارك الحي الحادي عشر 6 اكتوبر

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    شارع 13, الحي الحادي عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع حي البشاير 6 اكتوبر

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    حي البشاير, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في B West بإطلالة على اللاجون

    Baytak. logo image

    مدينة الانتاج الاعلامي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مفتوح ومميز بموقع متميز بأكتوبر

    متصدر

    Al Beltagy Real Estate logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 110 متر بمقدم 363 الف و قسط 8 سنوات

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٣٥٠ جنيه

    استلام فوري بمقدم 480 الف و قسط علي 8 سنوات

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٤ جنيه/متر مربع