شقق للبيع في مدينة السادس من أكتوبر بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 2

3,511 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باطلاله مميزه فى او ويست مقدم5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٧٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اقساط تصل الى 9 سنوات فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى او ويست غرفتين نوم اقساط الى 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم للبيع مقدم5% فقط فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بأفضل سعر فى السوق

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 81م متشطبه دور 4 فيو مميز تكملة اقساط ل 2031

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بالتقسيط في بادية

    Realm Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180متر للبيع كمبوند جريك تاون حدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160متر للبيع كمبوند جريك تاون حدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٣٨٬٩١٥ جنيه

    SOLIN Residence اختيار ذكي في لوكيشن ملوش بديل

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٠٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 117متر للبيع كمبوند جريك تاون حدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٦٦٬٣٣٩ جنيه

    شقة أرضي للبيع فيو علي جنينه خاصه بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٩٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٨١٬٦٧٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل غرفتين دور متكرر في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٥٣٬٢٩٨ جنيه

    شقة دور متكرر متشطبه بالكامل تقسيط علي 12 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٥٦٬٩٣٨ جنيه

    2 غرفه نوم - للبيع - شقه متشطبه بالكامل - باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٨٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90متر للبيع كمبوند جريك تاون حدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكمبوند صن كابيتال بجانب فندق فيرمونت الجديد

    Property Hills VIP logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل فى بيراميدز هايتس بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى بيراميدز هيلز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بجاردن 35م 3 غرف فيو لاجون تقسيط 96 شهر

    Promax Property Investors logo image

    فيينا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    أمضى التعاقد وأستلم شقتك فورى بكمبوند كامل الخدمات

    New Home for Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقتك جاهز للسكن في أميز مرحلة بفيو لاندسكيب

    New Home for Real Estate logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو غير مجروح ف جنه اكتوبر من المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بيراميدز هيلز بجوار بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل م المالك مباشر ف جنه اكتوبر شقه بحري صريح

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع