شقق للبيع بمليون جنيه في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 6

251 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك أكتوبر مقدم690 ألف قسط على10سنين

    The Way logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك أكتوبر مقدم330 ألف قسط على10سنين

    The Way logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٣٬٩٤١ جنيه

    شقتك عالمفتاح سوبر لوكس-ربع سنوي703الف او 19كاش

    Property Hills... logo image

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٣٬٩٤١ جنيه

    شقتك عالمفتاح سوبر لوكس-ربع سنوي703الف او 19كاش

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٣٬٩٤١ جنيه

    شقتك عالمفتاح سوبر لوكس-ربع سنوي703الف او 19كاش

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرفرصة فTulwa OWestبمقدم3.4M فوري ومتشطبه قسط570K

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٢٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرفرصة فTulwa OWestبمقدم3.4M فوري ومتشطبه قسط570K

3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٢٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرفرصة فTulwa OWestبمقدم3.4M فوري ومتشطبه قسط570K

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٢٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرفرصة فTulwa OWestبمقدم3.4M فوري ومتشطبه قسط570K

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٢٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 113م + بجاردن خاص مباشراة علي الاهرامات

    Falcon for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138م متشطبه بمقدم مليون وقسط 10سنين-كاش 13م

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138م متشطبه بمقدم مليون وقسط 10سنين-كاش 13م

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138م متشطبه بمقدم مليون وقسط 10سنين-كاش 13م

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع