شقق للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 11

465 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم10% شقه(157م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 156م بحري فيو VIP علي landscape امام kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (177متر)بخصم مميز تشطيب راقي بفيو مفتوح على الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٣٬٤٢٧ جنيه

    شقة في تاج سيتي 179م بجاردن 161م مرحلة شاليا

4

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ارضي بجاردن تريبل فيو - بواجهة بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن بمقدم1.85 مليون امام مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر في الماركت في تاج سيتي قسط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٢ جنيه

    شقه 2 غ بجاردن جاهزه للمعيشه بجوار الAUC من MV.

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بفيو landscape في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٣٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة130م بجاردن بحرى امام المطار مقدم1.1مليون

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة فى بالم هيلز بالتقسيط

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه فى بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,5M + اقساط | استلام فوري | تشطيب Ultra Lux

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٠٢٬٧٧٧ جنيه

    باقل سعر شقة 132م بحري فيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% وتقسيط ع 12 سنة شقة للبيع (3 غرف) تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٧١٬٢١٤ جنيه

    شقة 130م استلام فوري بمليون.300 مقدم او كاش 8مليون

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,400,000= استلم فوري كورنر بحـري بفيو على 3 وجهات

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بجوار وادي دجلة - بحري - Trible View

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 10سنوات , تشطيب كامل فقط بـ 1,850,000

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع شقة بفيو بحري Landscape بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 مدابل فيو في كمبوند تاج سيتي التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٤٧٬٩٠٤ جنيه

    شقه 3 غرف بجاردن جاهزه للمعيشه بجوار الAUC

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة مميزة بمساحة 220 متر في بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع