شقق 100 متر للبيع في هايد بارك, صفحة 7

220 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه بالتقسيط برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه مميزه ريسيل برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع هايد بارك القاهره الجديده التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بااقل اوفر موجود شقه 75متر السعر لقطططه ف هايدبارك

    S signature logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٠٩١٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه برايم لوكيشن اوبن فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه فيو لاندسكيب بجوار هايد بارك التجمع

    Remax The Address logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في هايدبارك استلام فوري متشطب بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز نص تشطيب في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو متشطب ومفروش في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٣٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 8 سنين شقه متشطبه في هايد بارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 360ألف ف طرح جديد من هايد بارك بجوار AUC

    Summit Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٩٦٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في هايد بارك – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك شقة ارضي للبيع فوري سعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٩١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مودرن للبيع – هايد بارك بسعر مغرى جدا

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في التجمع الخامس فيو مميز بمقدم 5%

    Summit Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع أو الإيجار في هايد بارك بسعر مغرى

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى هايد بارك بفيو علي الجاردن

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٧٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في هايد بارك فيو مميز باقل سعر مقدم واقساط

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك -جرينز ريزيدنس -استلام فوري،-موقع مميز

    Selective logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في هايد بارك القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع – موقع متميز بسعر مغرى

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٩٠٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم فيو في هايد بارك-بمقدم مليون

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك 72 م بأقل سعر في السوق

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 87م للبيع في هايد بارك (سنترل فيل )

    Brokerage Hub logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة للبيع ف هايدبارك لوكيشن مميز باقل سعر

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع