شقق 50 متر للبيع في الغردقة, صفحة 45

1,269 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الاحياء بأقل سعر متر

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 50 متر يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٥٢٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    LA GOUNA RESORT فى الاحياء بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬١١٥ جنيه

    Studio pool view apartment for sale at Atlantis

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 47 متر بتيراس يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٨٤٬١٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الهضبه استلام فوري مقدم 35%

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٦٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤١٣٬٩٢٠ جنيه

    استوديو عصري للبيع في أتلانتس الغردقة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ملاذك الساحلي: استوديو أنيق في منتجع لاجونا

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استديو 47 م -سما مجاويش-بمقدم 50% - تسليم فوري

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على البحر – منتجع الأحياء لاجونا

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 32م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٥٧٬٩٩٠ جنيه

    منتجع جراند روك استوديو إطلالة علي البول والمامشي

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | مرتفعات الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45 م² بإطلالة المسبح والممشى – 30٪ مقدم

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    LA GOUNA RESORT فى الاحياء بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استوديو 35 متر يطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 35م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في الاحياء → منتجع لا جونة بإطلالة على البحر

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على الجبل | الجونة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    hurghada heights بالممشى السياحى بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 45 متر بمقدم 20% باحدث المشاريع بالاحياء

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع