شقق 50 متر للبيع في الغردقة, صفحة 32

1,269 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 42 م² داخل مشروع يضم 6 حمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 41 م² بتخطيط ذكي يضمن أعلى خصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 42 م² بإطلالة على البحر الأحمر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 45 م² داخل مشروع بشاطئ خاص 10,000 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 46 م² داخل مشروع بشاطئ خاص 10,000 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 46 م² مع أمن وحراسة 24/7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 45 م² بإطلالة على حمام السباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 45 م² وسط 80% مساحات خضراء ومائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 46 م² داخل مشروع بجراج تحت الأرض

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 46 م² في موقع استراتيجي بمنطقة الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م بإطلالة مميزة في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 47م بإطلالة مميزة وخدمات مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨١٨٬٠٩٤ جنيه

    شقة غرفة وصالة 50 متر تطل على الشارع و البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٧٥٠ جنيه

    Studio apartment at Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥١٬٧٥٢ جنيه

    استوديو 47 متر فى LA GOUNA RESORT بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح في موقع مضمون بالغردقة

    Homes Bay logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    Studio for sale in a new beachfront resort

    My Real Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    15% مقدم واستلم في أقوى موقع بالممشى!

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٧٥٠ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على البحر و الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٨٬٣٢٢ جنيه

    استوديو 43م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو باطلاله علي الممشي و حمام السباحه في منتجع

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي حمام السباحه في منتجع راقي

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 39م تشطيب كامل إطلاله ع البحر والمسبح

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو44م-أمام بيست واي-3حمامات سباحه-تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع