شقق 100 متر للبيع في مصر الجديدة, صفحة 2

64 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة للبيع في موقع مميز جداً بمصر الجديدة –

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib متشطبه بالتكيفات بخصم للكاش 30%

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٩١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية للبيع ماريوت هليوبليس ايجار بالدولار

    Property Hills  One logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٣٩٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ممتازة مشطبة بالكامل في ميدان الإسماعيلية

    Good Deals logo image

    شارع صلاح الدين, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه+ACSبخدمه من الماريوت بعائد يومي250دولار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه+ACSبخدمه من الماريوت بعائد يومي250دولار

    Falcon for Real Estate logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م + جاردن 50م (( متشطبة جاهزة للتسليم ))

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع طريق السويس مباشر كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٦٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطةعمر بن الخطاب الرئيسي مصرالجديدةقرب اوسكار

    Time House logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 40% متشطبه بالتكيفات بالتقسيط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سكني او اداري ميدان الجامع م الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع المنصوره, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة 220م دور ثالث بحصة بالأرض

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م تطل على الحرس الجمهوري عمارات العبور

    Good Deals logo image

    شارع العروبه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميدان الجامع – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع المنصوره, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مسجله بالفرش و التكييفات في مبني اداري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عثمان بن عفان, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬١٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بخدمه من الماريوت بعائد يصل الي250دولار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٤٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بخدمه من الماريوت بعائد يصل الي250دولار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١١٧٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بتشطيب VIP بأميز لوكيشن وأقل سعر ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ف كمبوند ماريوت ريزندس كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه+ACSبخدمه من الماريوت بعائد يومي250دولار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقة فندقية بالماريوت باعلي عائد استثماري بمقدم 5%

    Digital State logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٩ متر مربع

    ١٧٣٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في العروبه مصر الجديده تصلح إداري وسكن

    Digital State logo image

    شارع العروبه, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون وامتلك شقتك كامله المرافق بفيو لاندسكيب

    New Home for Real Estate logo image

    عمارات ضباط الماظة, شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع هارون – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع هارون الرشيد, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امضي العقد و استلم شقتك فوري كاملة التشطيب TajCity

    New Home for Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع