شقق 100 متر للبيع في حي المعادي, صفحة 6

202 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع 91م بجوار نادي وادي دجله زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بموقع مميز جدا بالتقسيط

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 98م استلام فوري في زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 95م استلام فوري في زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 91متر ف زهراء المعادي جوار نادي وادي دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 95متر ف زهراء المعادي جوار نادي وادي دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بموقع مميز جدا بالتقسيط

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 95 متر ف زهراء المعادي جوار نادي وادي دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فورى فى زهراء المعادى بموقع مميز

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بموقع مميز جدا بالتقسيط

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى استلام فورى بالتقسيط

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى استلام فورى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالجراج استلام فورى فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري 93م في زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٨٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 98 متر للبيع فى زهراء المعادى فى موقع مميز

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 98م في اميز لوكيشن زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بكمبوند مميز جدا

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بموقع مميز جدا بالتقسيط

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٨٦٬٣٤٤ جنيه

    شقه 93 متر للبيع استلام فورى فى زهراء المعادى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٨٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٨٬٥٠٠ جنيه

    شقه 91م ومعاها جاردن 48م في المعادي الجديده

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٣١٬٩٦١ جنيه/متر مربع