شقق 130 متر للبيع في طريق الفيوم الصحراوى بمدينة 6 أكتوبر, صفحة 3

97 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري للبيع في Sun Capital

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٩٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بنص سعرها فوري فيو الاهرامات بمقدم 900 الف

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2 غرف استلام فوري بخصم الكاش 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٨٣٬١٥٠ جنيه

    بمقدم 10% | اسكن الآن في صن كابيتال | خصم 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٩٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في اقل من سنه

    Pro Master Real estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 113م + بجاردن خاص مباشراة علي الاهرامات

    Falcon for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 113م + بجاردن خاص مباشراة علي الاهرامات

    Falcon for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٣٠٬٢٥٠ جنيه

    شقه 104م في كمبوند شيك بالقسط علي 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٨٣٬٧٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في صن كابيتال واقساط ع8 سنين

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن استلام فوري للبيع فيSun Capital

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بنص السعر فوري بخصم 40% فيو الاهرامات

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٣٥٬٢٤٥ جنيه

    شقة2 غرفة بجاردن خاص استلام فوري بالتقسيط سعر مميز

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٩٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب فيو خاص و بموقع مميز ب قسط ل 9 سنين

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٥٥٬٧٦٢ جنيه

    شقة 120 متر استلام فوري بسعر لقطة للبيع في 6اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري بأفضل لوكيشن في Sun Capital

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في حدائق اكتوبر مساحه من 155 متر و تصل الي 205

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    45% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم10%بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بحديقة استلام فوري للبيع في صن كابيتال

    Remax The Address logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند راقي بجوار المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مسلسل 2 خطوات من البوابة الرئيسية والخدمات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري للبيع في Sun Capital

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع شقة سوبر لوكس كمبوند صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر شقه في العماره بحدائق اكتوبر - مسلسل 2

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م بحري مسلسل2 حدائق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع