شقق 80 متر للبيع في حى الكوثر بالغردقة, صفحة 20

641 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 61 م² بجوار مراكز رعاية وخدمات يومية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 61 م² داخل مجتمع يوفر راحة المالك والمستأجر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 64 م² في منطقة سكنية راقية بالكوثر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 64 م² في مشروع يجمع الراحة ونمط الحياة النشط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في كمبوند الكوثر الجديدة

    Second Home Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 53م بإطلالة على المساحات الخضراء في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م بإطلالة رائعة في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 58م قرب حمامات السباحة في منتجع مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 53م بإطلالة على المساحات الخضراء في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    اختيار مثالي شقة 56م داخل مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م قرب المرافق والخدمات في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك امتلاك شقة 55م في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 52م جاهزة لحياة مريحة في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م بإطلالة مميزة في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 55م في مارك اختيار سكني مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 61م في مارك بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 47م بإطلالة مميزة وخدمات مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة بغرفة واحدا في طريق المطار و الممشي بخصم 10%

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٢٧١٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر خيالي في الكوثر و طريق المطار!!

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة واحده في الكوثر بخصم 10%

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة شارع في منتجع المطار

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 53م غرفة بإطلالة مسبح مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مثالي في شقة 58م بغرفة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    اختيار ذكي شقة 53م بغرفة وفيو مائي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 62م اختيارك المثالي بإطلالة مسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع