شقق 100 متر للبيع في حى الكوثر, صفحة 2

793 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 66م باطلالة علي الممشي السياحي

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    امتلك شقة 63م باطلالة سياحية جذابة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 40م… أجواء منتجع بإطلالة حيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    41م… مساحة عملية في موقع استثنائي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م غرفتين دور رابع في الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان في راحتك... 75م في الكوثر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 48م مع إطلالة نابضة بالحياة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 48م على الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98م غرفتين لوكس بلكونة صفقة قوية جدا - الكوثر

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 94م فاخرة بلكونة فرصة نادرة استثمار قوى

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    الكوثر القديم_استلام اكتوبر_تقسيط18شهر_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة تشطيب فاخر استثمار وسكن مميز

    متصدر

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بالكوثر بفيو مفتوح – الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٠٣٩٬٢٦٠ جنيه

    استوديو مميز بالممشى السياحي استلام 2026

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٣٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م الكوثر القديم تشطيب كامل استلام شهر اغسطس

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة الكوثر: موقع مثالي بأفضل سعر استثماري

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    أرخص ستوديو في قلب الكوثر: استثمار ذكي وسعر لقطة

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في قلب الغردقة بخصم 20%

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في الكوثر, علي حمام السباحه

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف بمسبح في الكوثر: رفاهية السكن بأفضل سعر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده بمقدم 300 الف و تقسيط على 3 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬١٥٠ جنيه

    ستوديو بفيو بسين في الغردقة اقساط 3 سنين

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦١٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    تملّك شقة 2 غرف بمسبح على بُعد خطوات من الممشى

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بموقع متميز وإطلالة مسبح في ريفا ريزورت

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    قبل زيادة الأسعار: استوديو في الكوثر بأقل من مليون

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع