شقق 130 متر للبيع في القطامية بمدينة القاهرة الجديدة, صفحة 21

518 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري تكملة اقساط مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧١٧٬٤٤٠ جنيه

    استلام فوري في كمبوند متكامل الخدمات بمقدم 15%

    One Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٢١٬٦١٧ جنيه

    استلام فوري بمقدم 15% في كمبوند وان قطامية

    One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٦٣٬٤٣٠ جنيه

    امتلك وحدتك الفندقية في مشروع سكاي لاين بمقدم 5%

    One Real Estate logo image

    سكاي لاين قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بمقدم5% في قطامية جيت المرشدي جروب

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٠٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 107م للبيع ريسيل فى قطامية جيت بسعر لقطة

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١٩٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفتين علي دائري المعادي مباشرة

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في كمبوند وان قطامية دقائق لكارفور

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٤٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند وان قطاميه معمار المرشدي

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 78م للبيع ريسيل فى وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة122م للبيع ريسيل فى قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في قطاميه جيت علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٩٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع ريسيل ع طريق دائري المعادي بقطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل ع طريق دائري المعادي في قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قطامية جيت ب 1.700.000

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع فى كمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 120 م نزهة التجمع الثالث مليون و800 الف

    El Marwa For Real Estate logo image

    شارع سعد زغلول, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطةللبييع في قطامية جيت 122م فيو حمام السباحة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع