شقق 180 متر للبيع في القطامية, صفحة 26

948 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م مميزه تقسيمة مربعه فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون بدائري المعادي للتمليك

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 148م بالجراج فى كمبوند وان قطاميه على حديقه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف وجهه على محمد زكى بالجراج 4 مليون 250 كاش

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوند وان قطاميه اول طريق السخنه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي غرفتين

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل 3 غرف فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٧٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه فيو خارجي وبحري في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو وجهه طريق الرئيسي 56متر بالجراج استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 77م فى كمبوند وان قطاميه على لاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٦٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    خصم للكاش+قسط _اطلاله خياليه_موقع مميز غرب الجولف!

    Falcon for Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٥٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن مفروشه للبيع في كمبوند قطاميه جاردنز

    Al Maz Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى قطاميه جيت معمار المرشدى ٥٠ متر

    Homes Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى قطاميه جيت معمار المرشدى ٩٤متر

    Homes Real Estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بقطامية جيت ١٠٠م نصف تشطيب سعر مميز

    Homes Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شفتك في وان فطاميه ع اكبر فيو لاند سكيب

    One Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو في قطاميه جيت بمقدم 5% فقط وقسط ع 8

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر فيو علي البول في اميز مشروع في المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي 148 متر

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل ف وان قطاميه تشطيب الترا سوبر لوكس 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93م في كمبوند قطامية جيت مميزه

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93م مميزه في كمبوند قطامية جيت استلام 3 شهور

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه 172م+55م تراس+40 م جاردن فى وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٧٬٧٤٥ جنيه/متر مربع