شقق 120 متر للبيع في مصر, صفحة 8

27,001 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في سراي (إيلان) بموقع متميز بدون أوفر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد في ماونتن فيو - شقة بأقل مقدم علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في ابراج زد الشيخ زايد وبدون اوفر

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بالشيخ زايد باقل سعر وبمقدم واقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في ابراج زد بالشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • جلوري جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    3 - 7 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٧٧٬٥٥٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في بلوم فيلدز

    AK Circle logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه خاص بيك بإطلالة خلابة على البحيرة على8

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة أرضى بجاردن في لافينير المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه علي طريق السويس دايركت بمقدم10%فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في B14 مدينتي 107 متر

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى المشروع الرابع لشركه نيو ايفينت

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه خاصه شقه للبيع غرفتين ١٢٠ متر ٢ حمام

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في لافينير المستقبل سيتي – استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة بالكامل للبيع بكمبوند لافينير 120

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • سافاير جولف ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٠٬٩٦٢٬٣٧٥ جنيه

    شقة بيع غرفتين في هايد بارك الشيخ زايد متشطبة

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٧٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب800 الف تقدر تستلم شقة بالقسط على 10 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجاردن خاصه يعني مفيش حد فوقك يزعجك ولا تحتك

    Pro Master Real estate logo image

    الشمس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع مميز تشطيب كامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري علي إطلالة بانورامية بأقل مقدم ,بالم هيلز

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • نيو جاردن سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٥٢٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% في 75م بقسط ربع سنوي 93K لمدة 180 شهر

    Promax Property Investors logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - بالقرب من جرين بلازا

    Inspire Homes logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطه في كمبوند اللؤلؤة بالتجمع الخامس

    East House logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٣٧٬٨٨٨ جنيه

    بأقل سعر واطلالة علي المسطحات المائية و بحري

    why solutions logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع من هايد بارك في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٤٣٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • كالم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة