شقق للبيع في القاهرة على النيل, صفحة 8

340 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع الزمالك، بالقرب من النيل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة على النيل شارع الجبلاية الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع الجبلايه, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة ٢٣٠ مترًا مربعًا، شبه منفصلة

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقامة ذهـبية شقة في خيــالية للبيع علي نــهر النيل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 م بانوراما اطلالة كورنيش النيل مصر القديمة

    sherwoods property logo image

    مصر القديمة, حي مصر القديمة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي شايف النيل من كل الاتجاهات مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة للبيع إطلالة بانورامية على النيل

    Master Key logo image

    شارع عبد العزيز ال سعود, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    2

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس 180م بالقرب من الجامعة ومفيدا

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 350 متر فيو النيل المعادي

    Malaz RealEstate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي | إطلالة مباشرة على النيل

    ERA Real Estate Egypt logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف نوم ماستر للبيع باطلاله رائعه على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 250م مفروشة فيو مباشر صف اول على النيل

    Abrag Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على النيل استلام بالتشطيب كورنيش المعادى

    Abrag Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 250م على النيل بالاجهزة ع كورنيش المعادى

    Abrag Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي دور كامل للبيع بالمعادي علي النيل مباشره

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة صف اول علي النيل في كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مباشرة على النيل أبراج الدبلوماسيين

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف نوم للبيع تشطيب سوبر لوكس على النيل مباشره

    Guides Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول نيل من سانت ريجيس جناح VIP فندقي للبيع

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    2

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقامة ملكية باطلالة خياليةع النيل سويت فندقي للبيع

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه | للبيع | المعادي طريق حلوان

    ERA Real Estate Egypt logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى احلى عمارة على النيل للبيع فى الزمالك

    Picky Properties logo image

    شارع ابن زنكي, الزمالك, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز جدا تطل على النيل - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, جاردن سيتي, القاهرة

    2

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيل فيو ريزيدنس- فور سيزونز، 4 غرف نوم، 400 متر

    Crafters Real Estate logo image

    جاردن سيتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع علي كورنيش النيل مباشرة بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع