شقق 80 متر للبيع في القاهرة, صفحة 122

3,185 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م تقسيم مربعه بجراج فى دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٧٠٬٢٢٥ جنيه

    امتلك وحدتك 65 متر بمقدم 5%

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصربجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بحمام سباحه-باقل من سعر الماركت

    Remax The Address logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساكن في الحي الاول

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55 متر تقسيمه مربعه في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز – تطوير مصر |مدينة المستقبل

    Bond & Key logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٨٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قطامية جيت فقط مقدم 5%

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو غرفه حمام ريسيبشن استلام فوري شامل الصيانه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٧١٬٠٥٥ جنيه

    ستوديو في مون ارك مستقبل سيتي بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجراج فى ريحانه افينيو امام نادى وادى دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 78 م Hyde Park New Cairo

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو غرفه حمام ريسيبشن استلام فوري شامل الصيانه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجراج استلام فورى فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 64 متر في اميز لوكيشين علي الدئري

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو الوحيد فيو لاجون في كليو

    Close Well Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م غرفه حمام ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55م لبيع فى دجله لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٨٥٬٢٢٢ جنيه

    اسكن امام نادي وادي دجلة في قلب زهراء المعادي

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع