شقق 120 متر للبيع في بيت الوطن

27 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن فيو مفتوح ع شارع رئيسي ف الحي التكميلي

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع دور ثاني - بيت الوطن التجمع الخامس

    Aspire Properties logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م بروف استلام سنة شمال بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م بروف استلام سنة شمال بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٦٦٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن بمقدم25%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف 120م ببيت الوطن + تراس 31م بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب فى بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل مقدم في بيت الوطن استلام خلال 5 شهور

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٦٤٬٥٠٠ جنيه

    شقتك الان في بيت الوطن الحي الخامس

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل صريح من شارع النادي الأهلي مباشرة

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحى الخامس .

    Remax 360 logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢١٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري - بيت الوطن

    Aspire Properties logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع فى كمبوند لازورا دايركت على فيو زون

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م الاوركيد بيت الوطن القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان و متشطبه بالكامل

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل صريح من شارع النادي الأهلي مباشرة

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105م نص تشطيب فى بيت الوطن - التجمع ال5

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في بيت الوطن - استلام فوري

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن بسعر لقطة

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للسكن في قلب القاهرة الجديدة- Nomad Compound

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك في أميز لوكيشن بالجولدن سكوير-نوماد

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند في قلب الجولدن اسكوير باسعار مميزة

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

2