شقق ٩٠ متر للبيع في الاسكندرية, صفحة 3

251 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه ش النصرش١٠ شقه ٨٣ متر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه ش النصرش١٠ شقه ٨٣ متر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٥٬٨٥٠ جنيه

    آخر شقة 89م في بالم هيلز الإسكندرية مفيش غيرها

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٧٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • مروج جرين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Bonyan Development
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,مروج جرين سيتي

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م سيدي جابر (موازي لشارع المشير)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى المعمورة الشاطئ \ كود الوحدة : AA0726

    Dk REAL ESTATE logo image

    كورنيش المعمورة, المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م كومباوند Palm Hills Alex

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محمد نجيب - بمساحة 90 متر

    Remax Top Agents logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل صفقة كاش في سكاي لاين الإسكندرية

    Pharos Real Estate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • فيراندا سموحة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,فراندا سموحة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر وموقع مميزين لشقة 3 غرف 167م ببالم هيلز اليكس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٦٧ متر مربع

    ١١٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٧٬٩٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشن بالم هيلز الإسكندرية

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة غرفتين بإطلالة مفتوحة مميزة في بالم هيلز

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 69 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٨٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كامب شيزار

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 89م (بالم هيلز اسكندرية) - فيو لاند سكيب

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٠٥٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م ميامى ش اسكندر ابراهيم خطوات للبحر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 80م محطة الرمل (متفرع من ش السلطان حسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85 م محرم بك (خطوات من مستشفي حساب)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80 م الابراهيمية (متفرع من ش لاجيتيه)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع إبراهيم راضى, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامي فيو بحر جانبي

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 75م - فيو بحر جانبي

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٣٣٬٩٦٠ جنيه

    شقة بخصم الكاش 32% برايم لوكيشن سي فيو- بالم هيلز

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 87 م جناكليس - ش أبوقير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    طريق جمال عبد الناصر ( ابو قير ), جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع الدير - سيدي جابر - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 60م كليوباترا (بين البحر وبورسعيد)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع الدير, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع