شقق 120 متر للبيع في منطقة الاحياء بالغردقة, صفحة 4

1,619 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    امتلك استوديو حديث على البحر في الغردقة بمقدم 10%

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    منتجع بشاطئ خاص في الغردقة بمقدم 10% فقط

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين صاله سي فيو بشاطي خاص بالاحياء بالغردقه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بالأحياء شقة فندقية فيو بحر وشاطئ خاص استلام فوري

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٩٬٣٤٥ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص بمقدم 20% والباقي علي 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٨٥٬٩٢٠ جنيه

    امتلك شقة 82م غرفتين دور تاني

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٣٢٬٠٥٠ جنيه

    امتلك 63م بغرفة فندقية… أسلوب حياة فندقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٩٤٬٣٠٠ جنيه

    98م غرفتين… إطلالة مسبح مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م بإطلالة بحر… رفاهية بلا حدود

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٧٤٬٤٠٠ جنيه

    88م غرفتين باطلالة على الجاردن… حياة مليئة بالهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 37م بإطلالة ساحرة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    41م باطلالة مسبح… استمتع بأجواء منتجع حقيقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    استديو 46م باطلالة علي الجاردن في مارفينتو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٨٬٣٠٠ جنيه

    وحدة 86م غرفتين في الاحياء - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٢٢٥ جنيه

    امتلك شقة بالتقسيط في الاحياء 101م غرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٧٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م بإطلالة شارع وحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة وصالة 60 م في مجاويش بإطلالة شارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٧٨٬٣٥٠ جنيه

    استثمر غرفة وصالة 71 م في مجاويش موقع قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    احجز استوديو 57 م في مجاويش تصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة وصالة 60 م في مجاويش قرب البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 57 م في مجاويش بعائد ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة وصالة 70 م في مجاويش خدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    احجز استوديو 57 م في مجاويش دقائق من الجونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م في مجاويش قرب الممشى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م في مجاويش على شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع