شقق 120 متر للبيع في منطقة الاحياء بالغردقة, صفحة 32

1,619 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٠٤٣٬٤٠٠ جنيه

    امتلك 82م داخل منتجع بخدمات فندقية متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٥٤٬٨٥٠ جنيه

    101م مساحة واسعة وإطلالة مميزة على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٢١٬٥٠٠ جنيه

    101م الدور السابع أعلى خصوصية وإطلالة بحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٦٥٬٩٥٠ جنيه

    101م الدور السادس إطلالة مميزة داخل مارفينتو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    72م شقة داخل مارفينتو رفاهية وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٢٢٬٦٠٠ جنيه

    98م شقة أنيقة داخل مارفينتو على البحر الأحمر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٤٣٬٧٥٠ جنيه

    85م تصميم عصري داخل منتجع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٦٤٠ جنيه

    شقة 72م داخل لافندا إطلالة مميزة وحياة راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م في لافندا إطلالة رائعة وقرب كل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٦٤٠ جنيه

    72م فرصة سكن أو استثمار في منتجع شاطئي فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٦٢٬٧٥٠ جنيه

    شقة 85م في لافندا مساحة مريحة وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٧٩٦ جنيه

    شاليه 47 متر في مشروع La Gouna ترجم

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٦٤٬٣٧٣ جنيه

    استوديو يطل على حمام السباحة بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٩٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٨٧٬٤٩٣ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على البحر و حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو باطلالة بحر وحمام السباحة تقسيط 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨١٢٬٥٨٤ جنيه

    استوديو 47 م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة غرفة و صالة 91 متر pool&sea view فى oro beach

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٧٨٬٦٥٩ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر | مارفينتو

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٦٣٬٥٢٢ جنيه

    شقة 65م بموقع مميز بالاحياء بتقسيط 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٧٦٬٣٢٥ جنيه

    غرفتا نوم بإطلالة على البحر | مارفينتو

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٧٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩١٠٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه 55م - Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٦٤٬٣٧٣ جنيه

    استوديو 47م² بمسبح | لاجونا الأحياء بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٩٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٨٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو53 م² – إطلالة على حمام السباحة/4سنين قسط

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥١٥٬٩٧٦ جنيه

    مارفينتو ريزورت – شقة بغرفة نوم واحدة بإطلالة بحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص يطل علي البحر بتقسيط لخمس سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع