شقق 120 متر للبيع في منطقة الاحياء بالغردقة, صفحة 18

1,619 عقارات أخرى
  • 25

    شقة

    ٥٬٨١٣٬٨٠٨ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة– شقة بإطلالة على البحر والبول

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٢٦٬٦٦٦ جنيه

    استثمر اليوم بعائد مضمون وفرصة قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٨٨٨ جنيه

    مساحات تبدأ من 68 م² بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٢١٬٥٠٠ جنيه

    مساحات متنوعة تناسب احتياجاتك 101 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    تصميم ذكي مع استغلال مثالي للمساحة 82 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استغلال مثالي لكل متر بمساحة 72 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٢٢٬٦٠٠ جنيه

    احجز وحدتك الآن في قلب الأحياء - مساحة 98 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدات بمساحات مختلفة تبدأ من 82 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد قوي وفرصة ذهبية للاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٤٣٬٧٥٠ جنيه

    استثمر الآن في موقع مميز بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٥٤٬٨٥٠ جنيه

    وحدتك باطلالة حمام سباحة وتصميم عصري - مساحة 101 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في موقع استراتيجي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٧٬٩٠٠ جنيه

    أفضل سعر في المنطقة لوحدتك 70 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٨٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي في أكثر المناطق حيوية - مساحة 82م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باطلالة حمام سباحة استمتع بكل تفاصيل الرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٤٣٬١٠٠ جنيه

    باطلالة حمام سباحة عيش رفاهية لا مثيل لها

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٦٥٬٩٥٠ جنيه

    قرارك الصح امتلك وحدتك بمساحة 101 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٢٠٬٨٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية بعائد مضمون في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٨٠٠ جنيه

    في قلب الأحياء امتلك وحدتك بمساحة 82 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٧٬٩٠٠ جنيه

    حمامات سباحة تمنحك أجواء استثنائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    في الأحياء عيش تجربة على مساحة 72م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٨٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 67م - شاطئ خاص في ماجرا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 63م بإطلالة جبل في ماجرا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 66م بالقرب من الخدمات في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    Sea-View 1-Bedroom Apartment in Beachfront Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع