شقق 82 متر للبيع في مدينة نور

81 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه للبيع بمدينه نور

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بمدينة نور تقسيط 15سنه اجمالي 1980000

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٧٢٬٢٨٠ جنيه

    اكثرنموذج طلبا82م فيو وايد جاردن حجزقديم بمدينةنور

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ارضي بجاردن في مدينة نورعلي الخدمات حجز2023

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في نور حجز حجز 2023 اوفر 600الف

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • مدينة نور

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينة نور

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه قويه بمدينه نور شقه 82م فيو جاردن بمقدم بسيط

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 67م حجز2022 باوفر تجاري في مدينه نور

    متصدر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور 63 متر بجاردن

    Isis logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في مدينة نور العاصمة الادارية TMG

    Property Network logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    3

    ٨١ متر مربع

    ٧٨٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٤١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 67م للبيع في مدينة نور الذكية | فيو وايد جاردن

    Isis logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 82م بدون اوفر

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 82م حجز ما قبل التعويم

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 82م حجز 2023

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نور حجز 2023/6 ارضي بجاردن

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينه نور حجز 2023

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نور حجز افتتاح 2022 علي15سنة

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نور حجز 2023

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نور حجز 2023

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٣٤٬٠١٠ جنيه

    ستوديو للبيع مدينة نور طلعت مصطفي مساحه 67 متر

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينة نور82م فيووايدجاردن اطول فترت سدد

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو ارضي بجاردن علي الخدمات في مدينة نور

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينة نورعلي14سنة اوفر مميز

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور 82 م فيو جاردن اقساط 13 سنه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 67 متر فى مدينة نور تقسيط 13 سنة

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 82 متر فى مدينة نور تقسيط 13 سنة متكرر

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع