شقق 65 متر للبيع في أبراج زيد, صفحة 4

115 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز فى ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع استلام فورى ابراج زد الشيخ زايد متشطب

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل مميز في قلب زايد متشطب بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ZED West

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ZED West Ora – الطابق الثامن

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٤٢٬٠٤٩ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في مشروع Zed West

    Maskan Consultancy logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٤٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ابراج Zed الشيخ زايد استلام 2026 .

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ستديو للبيع في ابراج زد الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو في ابراج زيد مدينة الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو افضل فيو فى zed west الشيخ زايد من ora

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع – 57 م² | أبراج ZED | موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع – 57 م² | أبراج ZED | موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في كمبوند زد الشيخ زايد استلام فوري

    Jedar Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو افضل فيو فى zed west الشيخ زايد من ora

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ستوديو متشطب في ابراج ساويرس قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار مضمونه ستديو مفروش للبيع في زيد بارك

    Royal Hub Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في Zed West – المرحلة الثانية للاستثمار

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل | جاهز للاستلام | زيد تاورز

    Home Select for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو - للبيع في Zed West – المرحلة الثانية....

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 60م بالمطبخ والتكيفات بأميز فيو فى زد بارك

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ابراج زد الشيخ زايد استلام 6 شهور

    Abrag 2 logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد ع فيو البارك

    Property Hills Star logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استثمارى فى zed west الشيخ زايد من ora

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع الشيخ زايد اقرب استلام كمبوند زد .

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    أقل شقه متشطبه استلام فوري بالمطبخ والتكيفات مقدم4

    Gate real estate marketing logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٣ جنيه/متر مربع