شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 56

3,821 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٢١٧٬٥٠٠ جنيه

    65م شقة في الغردقة قرب الشيراتون والمطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٧٩٬٦٠٠ جنيه

    عائد قوي واستثمار في مساحة 58 م علي الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٨٠٠ جنيه

    مساحات تبدأ من 59 م داخل بلو كريست

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    حياة متكاملة بإطلالة خلفية بمساحة 58 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٢٤٬٥٠٠ جنيه

    51م شقة في الهضبة إطلالة مميزة وخدمات كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    55م شقة في الغردقة قرب الشيراتون والمطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٧٩٬٦٠٠ جنيه

    قلب الهضبة وإطلالة حمام سباحة و مساحة 58 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    حياة هادئة وخصوصية في كلان في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن بعائد داخل كلان بمساحة 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    أفضل سعر في مجاويش داخل كلان بمساحة 58 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢١٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 65م استثمار في Blue Crest مشروع متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦١٬٦٠٠ جنيه

    وحدات متنوعة بمساحات 58 م داخل كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع استثنائي بإطلالة حمام سباحة و مساحة 58م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    موقع استثنائي قريب من سينزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحات تبدأ من 58 م² في كلان داخل مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدات بإطلالات حمام سباحة متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٨٬٨٦١ جنيه

    وحدات تناسبك بمساحة 57 م داخل مجاويش في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٦٬٤٦٧ جنيه

    موقع حيوي قريب من سينزو مول مساحة 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    تصميم W بإطلالة البحر مساحة 58 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    55م شقة للبيع في Blue Crest الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمار ذكي بموقع حيوي في مساحة 57 م داخل كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٨٠٠ جنيه

    تصميم مميز بمساحة 59 م في بلو كريست

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٢٧٬٥٠٠ جنيه

    45م شقة للبيع مشروع متكامل Blue Crest

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    وحدات بمساحات 58 م تناسبك و اطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٤٬٣٣٣ جنيه

    تجربة سكن متكاملة في مجاويش داخل كلان بمساحة 58 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٨٬١٧٨ جنيه/متر مربع