شقق 65 متر للبيع في منطقة الأحياء, صفحة 7

831 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٣٬٧٢٤ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح – إيبيزا باي

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة سكاي بول صف أول على البحر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه فيو بحر و سكاي بوول| مارفينتو, الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣١٧٬٧٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مقدم 20% فقط تقسيط 4 سنوات

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٣٢٬٠٥٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك 65م وحدة بإطلالة بحر ومسبح ولاندسكيب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك 57م استوديو بإطلالة بحرية وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 60م غرفة بموقع مميز وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٤٣٬١٠٠ جنيه

    شقة 63م دور تالت بتصميم عملي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 45م فرصة مميزة للشراء في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 48م بفيو حديقة - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    وحدة على البحر بخصم خاص

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة في الغردقة بسعر مليون ونص

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة سكاي بول بخصم مميز

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٦٩٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو 55م بشاطئ خاص بمقدم 10% استلام 2026

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو على البحر | سكاي بول | شاطئ خاص

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيو بانوراما بحر ومسبح بالتقسيط

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٧٤٬٢٥٠ جنيه

    استثمر في إيبيزا -حيث يلتقي أسلوب الحياة بالعائد

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية - شقة بغرفة نوم واحدة في إيبيزا

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٨٥٬٣٠٠ جنيه

    ستوديو – لاجونا ريزورت، الغردقة

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في شقة فندقية بشاطئ خاص بالتقسيط

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠١٬٤٣٥ جنيه

    استوديو 40م تشطيب كامل إطلاله ع البحر والمسبح

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن فاخر على البحر في قلب الغردقه

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 58متر تشطيب كامل إطلاله ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة صف أول على البحر في الغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع