شقق 65 متر للبيع في منطقة الأحياء, صفحة 18

831 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٧٩٦ جنيه

    Studio apartment pool view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٥٬٩٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٤٥٬٣٨٠ جنيه

    أرخص شقة غرفة نوم بسعر استديو وخصم 15%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 41 م² بإطلالة على Sky Pool

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 63 م² وسط 80% مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 41 م² بقلب الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٦٬٦٧٦ جنيه

    أرخص استوديو في الغردقة – فيو حمام سباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٧٨٬٦٩٧ جنيه

    Studio apartment for sale La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٣٥٬١٤٤ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على الجبل | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٦٤٬٣٧٣ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٩٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بغرفة واحدا في منتجع فاخر بشاطئ خاص!!

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    65م بتقسيط مريح في موقع استراتيجي بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة 64م غرفة واحدة بتشطيب حديث

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة امتلاك شقة 60م في موقع راقٍ بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    استثمر في 57 م² على بُعد20 دقيقة من مطار الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    60 م² في منتجع يجمع الهدوء والفخامة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في 65 م² بتصميم معماري عصري أنيق

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 64 م² في قلب الأحياء الأكثر طلبًا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 58 م² داخل 3 مناطق أكوا بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية في 56 م² بموقع استثماري قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 54 م² مع شاطئ رملي خاص كامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    56 م² مع 9 حمامات سباحة متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية في 61 م² بصالات استقبال VIP

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    62 م² داخل مول تجاري داخلي فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 63 م² مع مارينا خاصة للرياضات المائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع