بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 2

181 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن فيو مفتوح على الترام مباشرة مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع الفتح, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 228م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سموحة

    New Home for Realestate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة تصلح سكني او اداري موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    شارع جرين, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م - رشـدى - ثانى نمره من شارع ابوقير

    Next Estate logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر للبيع فى سابا باشا

    متصدر

    Elite Groupe logo image

    شارع دكتور الصابونجي, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 268م وابور المياه - خطوات من فتح لله -

    B-connect Real Estate logo image

    وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٦٨ متر مربع

    ٤١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل شقه للبيع 388م - سان ستيفانو - فيو بحر مفتوح

    Elite Groupe logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٨٨ متر مربع

    ٨٧٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع 370م كومباوند اليكس ويست أنطونيادس

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 330 م لوران (اول نمرة من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م فلمنج (ش مصطفي كامل الرئيسي)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م سبورتنج - خطوات من البحر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م ستانلي بحر مباشر فيوهات مفتوحة

    متصدر

    BABEL Real Estate logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 300م اسكندر ابراهيم - ميامي بحر جانبي

    BABEL Real Estate logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع -كفر عبده

    Chance for Realestate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 178 م سبورتنج (علي الترام مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بورسعيد, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي كلوب هاوس تشطيب كامل

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر جانبي مفروشه بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع ابو العرب, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م كومباوند صواري (فيو نادي مباشر)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245 م زيزينيا (ش أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم هيلز صف تاني على الجرين spine

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠١٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173 م سموحة (ش 14 مايو)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 150م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيزينيا (أول نمرة من أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع