بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 70

3,167 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحر قدامك وخصوصية كاملة وفيو يخطف العين تشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف 114متر بمقدم 5% واقساط على 9 س

    Evergreen Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع كمبوند ليف راس الحكمة بالتقسيط بسعر

    Vida Solutions logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بثلاث غرف نوم بإطلالة على البحيرة وبأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف 173م فى رمله سي فيو بمقدم 10% قسط ع 8س

    Evergreen Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٣٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٧٦٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بالكامل في راس الحكمه ليف

    Vida Solutions logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي Verdi موقع ناصية وفيو مميز

    Broker Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه150م+حديقة50م متشطب بالتكييفات بمقدم 4.5مليون

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة للبيع في أمواجمساحة كبيرة

    Aqarpedia For Resale logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي في جفيرة الساحل الشمالي | بسعر لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتشطيب يوناني مباشر على لاجون بإطلاله بحر !

    Egypt Best Properties logo image

    إيفيا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٢٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ف سي شور رأس الحكمة بمقدم 1,500,000

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه150م+حديقة50م متشطب بالتكييفات بمقدم 4.5مليون

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة بتشطيب VIP وفيو خيالي علي البحر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عالمي 3 غرف + جاردن تشطيب كامل خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عش حياة المدينة | شاليه 3 غرف | جيفيرا الساحل

    Apart Real estate logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الساحل الشمالي متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه150م+حديقة50م متشطب بالتكييفات بمقدم 4.5مليون

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع تشطيب سوبر لوكس بالتقسيط بدون فوايد

    Step One Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيلفر ساندس متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية جاهز علي السكن ديركت لاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيلفر ساندس متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٧٦٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بالكامل في راس الحكمه ليف

    Vida Solutions logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على اللاجون | 3 غرف | ماونتن فيو الس

    Apart Real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع