بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 106

3,167 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب فيو على البحر تقسيط على 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف في جون سوديك بإطلالة مباشرة على اللاجو

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شاليه دور أول 3 غرف بحري بسعر مميز

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه 110م 3غرف بلاجون فيو بفوكا باى

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطههه ارضي بجاردن سي فيو متشطيب بالعفش كامل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١١٥٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه غرفتين 95م بفيو على حمام السباحة

    Property Hills Star logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في العلمين استلم فوري شقتك بفيو بحري صريح

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوه علي البحــر شاليه مميز في قلب مارينا الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف | حديقة خاصة | ماونتن فيو

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شاليه دور أول 3 غرف بحري بسعر مميز

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية عالبحر مباشر برايم لوكيشن ف سيلفر ساندس

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي فيردي سعر قابل للتفاوض

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي132 في موانتن فيو الساحل الشمالي على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل|شاليه 111م رودس القديمه فيو بحر وبول فوري3pr

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ١١٢٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي متشطب بالكامل يري البحر ف سولت

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين متشطبة علي البحر استلام فوري مع لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون بأميز لوكيشن واقل سعر في العلمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه جاردن 3 غرف بإطلالة بحر للبيع ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٥٬٩٧٢٬٠١١ جنيه

    شاليه مارينا ٣ غرف ساوث ميد|١٥٦م|إطلالة بحر مفتوحة

    Homescout logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٣٠٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شالية - امواج - الساحل الشمالي

    Wdeals for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن في زهرة شاليه 3 غرف كامل التشطيب

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ثاني متشطب بالكامل يري البحر ف سولت

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٥٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ف مارسيليا بيتش 4 حمام سباحه 125م فوري

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحري مميز يطل على حمام سباحة مباشرة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه لاجون فيو للبيع في فوكا باي راس الحكمة

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع