بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 32

5,230 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في سما - فيو جاردن بسعر مميز

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٢٠١٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعرها للبيع فيلا توين ف ماونتن ڤيو هايدبارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز بكمبوند البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب مميز و سعر لقطة في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ادرس إيست – شقة 167م متشطبة بالكامل دور رابع

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٦٬٣٩٦ جنيه

    شقه ارضي في ادرس إيست متشطبه بالكامل بحديقه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون سيتي علي دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٩٨٬٢٤٢ جنيه

    شقة 3 غرف | 167م | نصف تشطيب | تاج سيتي

    Property Network logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع بنتهاوس فيوعلى مناظر طبيعية و مياه نص تشطيب

    Gaby's Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد دره تشمل الجراج والنادى فيو لاندسكيب

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اللوتس الجنوبية ولك خصة في الارض بسعر مميز

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل موقع مميز أمام الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه استلام فوري في اللوتس الشماليه

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر(3غرف)وان قطاميه دائرى المعادى فيو مميز

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الأكاديمية 3 غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    المنطقة ز, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بإطلالة خضراء في ماونتن فيو هايد بارك

3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه بفيو مميز جدا وتشطيب فخم

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٤٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة متشطبة بالكامل فيو مميزجدا

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفاخرة مباشرة أمام الجامعة الأمريكية

    D.Signature logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤١٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع باللوتس الجنوبيه مفروشه

    I-Zone logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع540الف فقط وامتلك شقتك في اميز موقع مع لافيستا

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٨٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 800 الف بالتجمع سادس تقسيط 10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٨٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مقدم 5.5 مليون باقل سعر في ذا ميديان

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م جاهزة في فيفث سكوير فيو club هاوس مميز

    متصدر

    KRE investments logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع