بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 82

5,777 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنه اكتوبر130م فيو بتاعها لاندسكيب جاهزه لسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن للبيع كمبوند تيامو سيتي–الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع تيامو سيتي, تيامو سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند الخمايل – المرحلة ال 4

    Zayed Gate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر أقل من السوق بالتقسيط في الخمائل

    Driven Properties logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند الجومان – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م 3 غرف و2 حمام شارع التحرير

    Royal Home logo image

    شارع التحرير, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع السياحيه ا حدائق اكتوبر

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كارنيل – دور أرضي بترّاس كبير في نيو جيزه

    Niche Investments logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع متبقي عليها مليون 300 الف فقط مميزه بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بأميز موقع في اكتوبر تقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٥٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند ذا ادريس الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى على محور 26 يوليو وبجوار خمائل

    Smart-Homes Real Estate logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٢ متر مربع

    ٢١٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الحي السابع المجاوره الاولى الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع مجاورة اولي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الكونتنال في الشيخ زايد

    Niche Investments logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م كمبوند جنه زايد 1 سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شقة 172م استلام فوري بفيومميز لفترةمحدود

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في أبراج زيد لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 125متر للبيع في هرم لايف تشطيب سوبر لوكس

    Vida Solutions logo image

    حديقة هرم لايف, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميدان أنس بن مالك 3 غرف و2 حمام

    Royal Home logo image

    شارع انس ابن مالك, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في بيل في من إعمار مصر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم باركس بجانب جولف فيو وسوان ليك وست

    Crown Stone Realty logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 متر في أستوريا بارك حدائق أكتوبر

    Aqar Misr logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على 10 سنين بمقدم 10% فى الشيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤١٦٬٧٥٣ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة استلام فوري بضهر مول العرب

    Crown Stone Realty logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥١ جنيه/متر مربع