بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 52

5,777 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة مـمـيـزة جـدا 165 مـتـر تحميل ممتاز اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة عالمفتاح فى سيكس ويست داخل بيفرلى بجانب كازا

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٦٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بقلب زايد بأقل سعر بالتقسيط

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب سوبر لوكس-مطبخ وتكيفات طيبه جاردنز

    RE/MAX Everest logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 150م في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بقلب زايد بأقل سعر بالتقسيط

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تكملة قسط بمقدم 2.2م بسعر5.5م كاش

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٣ غرف شارع ميشيل باخوم في الدقي مسجلة

    Royal Home logo image

    شارع الدكتور ميشيل باخوم, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف بالتشطيب مقدم5% زايد ذا هيلدج مدار

    Abrag Real Estate logo image

    طريق الشيخ زايد الصحراوي, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بقلب زايد بأقل سعر بالتقسيط

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م ناصية | 3 غرف | سوبر لوكس | جاردن سيتي

    Aqar Dayem logo image

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تكملة قسط بمقدم 2.2م بسعر5.5م كاش

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٨٠ متر شارع نادي الصيد بالدقي

    Royal Home logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تكملة قسط بمقدم 2.2م بسعر5.5م كاش

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة + رووف ب كايان بقلب جراند هايتس استلام فوري

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بسعر مميز فى كيان اركان بالم

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    متصدر

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد – موقع مميز

    I-Move logo image

    طريق الشيخ زايد الصحراوي, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو، آي سيتي، أكتوبر

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تراس الشيخ زايد اسنلام سنة بمقدم 1 مليون

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين لقطة للعرسان خلفي بحري ببلكونة مميزة 135 متر

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة المزايا بسعر 5.3 مليون

    Element logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بقلب زايد بأقل سعر بالتقسيط

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دار مصر حدائق اكتوبر بجوار اشجار سيتي

    Vida Solutions logo image

    دار مصر, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع