بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 231

5,787 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق الاهرام ، البوابه الثانيه الجديده ، منطقه ح

    الصفا والمروة للتسويق العقاري logo image

    شارع الجيزة, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الحي الخامس مساحة165م دور ارضي مرتفع

    الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه بالبوابه الأولى

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبة200م بحديقة200م كمبوند جاردن هيلز

    ياسر هلال logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٠٬١٨١٬٧٩٥ جنيه

    شقة جديدة بحديقة في كيان القاهرة

    Smart Medium logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنية 183 - رحاب أكتوبر سيتي

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه بالبوابه الرابعة

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع السودان - المهندسين - الجيزة
    1

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق تمليك بالتقسيط 200 متر أرقى موقع في ش السوان

    عقارات حماد logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م نص تشطيب للبيع في شارع الدقي الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 195 م بجاردن -بيت الوطن التكميلي - بجوار سوديك

    Be Egypt logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة خاصة - رحاب أكتوبر سيتي

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة في منطقه س شقه دور أول

    الصفا والمروة للتسويق العقاري logo image

    جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهة بالبوابة الثانية

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أرضى للبيع بحدائق الأهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك وحدتك واستلم فورا فى جنوب الاحياء 5د من MSA

    B2C Real Estate Marketing logo image

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام بالبوابة الرابعه

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه بالبوابه الرابعة

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحدائق الأهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رحاب سيتي - وحدة 186 متر

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه جانبية

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ١٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المهندسين تفرعات البطل عمارة حديثة

    Happy House Real Estate logo image

    شارع الاحرار, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بحدائق الأهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٤٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه بالبوابه الأولى

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع