بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 148

5,793 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 142م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٦٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في قلب زايد بمقدم 520 الف وقسط ع 12سنه

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في قلب زايد بمقدم 520 الف وقسط ع 12سنه

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م بحري صريح مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للصفوه 300م دوبلكس الترا لوكس بحديقه كبيره حرف L

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 310م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 142م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٦٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185 متر للبيع 3 غرف في حدائق أكتوبر –السياحية

    Al Fanar Development and project management logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للصفوه 300م دوبلكس الترا لوكس بحديقه كبيره حرف L

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٧٣٬٩٥٤ جنيه

    شقه 142م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٨٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بدون اوفر في كومباوند أشجار سيتي

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٤٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في قلب زايد بمقدم 520 الف وقسط ع 12سنه

    Property Hills... logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في قلب زايد بمقدم 520 الف وقسط ع 12سنه

    Property Hills... logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في قلب زايد بمقدم 520 الف وقسط ع 12سنه

    Property Hills... logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق اكتوبر مسلسل 3 - فيو مفتوح

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في قلب زايد بمقدم 520 الف وقسط ع 12سنه

    Property Hills... logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف الشيخ زايد استلام فوري متشطب

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٤٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بسعر لقطه 121م موقع مميز بحريه بكافة المرافق

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في قلب زايد بمقدم 520 الف وقسط ع 12سنه

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٤٩٢ جنيه/متر مربع