بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 140

5,793 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه خاصه بيفرلي هيلز-الشيخ زايد

    Emkan for Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماوتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك علي النيل لاول مرة ف الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بجوار اعمار الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز للبيع في كمبوند كورتيارد سوديك

    DMG logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧١٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند رويال سيتي

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في الماركت داخل اكتوبر قسط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الشيخ زايد دقايق من هايبر وان

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٦٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دريم استلام 6 شهور

    New Casa Real estate logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط داخل كمبوند فيدا ريزيدنس حدائق اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في كمبوند بليس جيت استلام فوري 130 متر

    Jedar Real Estate logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    • تاون هاوس للبيع | 3 غرف نوم Rivers – تطوير مصر

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط داخل كمبوند فيدا ريزيدنس حدائق اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن بالتكييفات بموقع متميز داخل الكمبوند

    CBE New Homes logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بماونتن بحديقة فيو 3 غرف بموقع مميز

    Inn Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة بالمطبخ والتكيفات في كيان

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند علي طريق الواحات مباشر قسط مريح جدا

    Assec Properties logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Hussien Farahat logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في الشيخ زايدموقع مميز وتشطيب فاخر

    CBE New Homes logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    وحدة3غرف فيو لاند سكيب بيتا ريزيدانس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري على المحور المركزي مباشر

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    المحور المركزي, الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - فورميكس مول، بيفرلي هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع