بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 124

5,793 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٤١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند رويال سيتي

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع موقع مميز في بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    IHouse development logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الخامس الشيخ زايد 220 متر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معاياشقه جنه اكتوبر باعلي نسبه تميز داخل الكمبوند

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لاند سكيب امتلك شقة متشطبة في جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أو ويست - فرصة استثمارية مميزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 130م علي اكبر لاند سكيب(مساحات خضراء) في جنه1

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب شخصي فيو مفتوح - حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ١٦٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 135م بفيو جاردن + غرفة ماستر

    Inspire Homes logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م استلام فوري من المالك الاصيل متشطبه متسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط متسلمه | جاهزه للسكن بجانب نادي الصيد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف علي لاند سكيب متشطبه من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو الاهرامات تشطيب حديث- شارع رئيسي ح الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز 185م - منطقة ك حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة الترا سوبر لوكس - منطقة ص المميزة

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 803 مساحة 165م ڤيو مفتوح

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماوتن فيو

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماوتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا في جنة زايد 2 شقة متشطبةمتبقي اقساط

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقه ف العمارة متسلمه جهاز في مسلسل 3 فيو مفتوح

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٢٦٬٣٥٣ جنيه

    شقة اوبن فيو بالتقسيط في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تحت التشطيب - منطقة س - تلات غرف سوبر لوكس

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف جنة اكتوبر بفيو مميز متبقي اقساط بسيطة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م اكتوبر تشطيب الترا سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    شارع الحي الثالث, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع