بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 113

5,793 عقارات أخرى
  • 15

    دوبلكس

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس للبيع بهرم سيتي 3غرف + حديقة

    مدينة هرم سيتي - اوراسكوم, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف كمباوند زا ادريس ب فيو وسعر مميز

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر- استلام فوري -اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لوفت في زيد ويست للبيع

    Flag square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 163م عالمفتاح للبيع فى فاليدج ويست زايد

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٠٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز في الخمائل سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ذا ادرس الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية الـ 186م بمقدم 10% فقط في تسلا أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه صف اول ع النيل ف قلب الشيخ زايد متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في الحي الثامن – الشيخ زايد، جاهز

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في الحي الثامن – الشيخ زايد، جاهز

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس للبيع بهرم سيتي 3غرف + حديقة

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس للبيع بهرم سيتي 3غرف + حديقة

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة 164م في صن كابيتال تسهيلات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤١٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10%استلم شقتك فى مشروع اب تاون اكتوبر الجديد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو للبيع، تشطيب كامل تكييفات وخزائن مطبخ

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زايد متشطبة بالتكيفات بجوار هايبر1

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى متشطبه فى ماونتن فيو 4

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في كيان

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٧٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م بأطلالة رائعة على النيل بالجيزة

    sherwoods property logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو للبيع في زيد ويست الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بجوار نادي الجزيرة و جولف اكستنشن للبيع

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنه ومقدم 5% حدائق اكتوبر لوكيشن مميز جدا

    Smart-Homes Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة 200 متر في موقع مميز بمدينة 6 أكتوبر

    clear scope logo image

    طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع