شقق ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 394

18,369 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فى كارميل سوديك بجوار بيل فى اعمار

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مساحات مختلفه بزهراء المعادي استلام سنه

    دليلك العقارية logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل 1Mف بيت الوطن سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138 م سيدي بشر (ش العيسوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمود العيسوي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة امتلك شقتك 3غرف بفيو لاجون امام جامعةMSA

    New Home for Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 218 م كينج مريوط (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في الأندلس1فيوناصية بانورما

    Al Ofok Investment logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في "فيفث سكوير متشطبه

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في النرجس الجديدة

    Al Ofok Investment logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي فيو الميدان أستلام فوري بمقدم أقل ,1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام 185م الدور الرابع منطقه ك

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مناسب شقه جاهزه للاستلام مرحله اولي - في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير متشطبة بالكامل استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحه 135 بكمبوند امام جامعه MSA مباشرة

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    ميدان واحة الريحان, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة137م ارضى بجاردن 80م النورث هاوس بيت الوطن فورى

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٤٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – ميفيدا بوليفارد | فيو حمام سباحة

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٢٬٣٢٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند TESLA ISLAND امام جامعه MSA

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سيدى بشر 160 م ( ش إبراهيم السيد )

    Elira Real estate Experts logo image

    شارع ابراهيم السيد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٧٤ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد3سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في حدائق اكتوبر كمبوند ليك فرونت

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٠٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند بافاريا على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى فيليدج ويست درة تقسيط على 8سنين

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة الراقي – شقة للبيع في كمبوند البارون

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع