شقق ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 363

18,360 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 136 متر حي الواحه جاهزه للاستلام

    شارع رقم 1 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في او ويست نظام تقسيط 9 سنوات- من اوراسكوم

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حي الواحه 136م جاهزه للاستلام الفوري

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت بمدخل خاص للبيع جنوب الأكاديمية

    Horizon Estate logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع اللوتس الجديدة شارع النوادي

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع حي الواحه جاهزه للاستلام الفوري

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م المستثمرين الجنوبية التجمع

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 136 متر في تسليم فوري في حي الواحه

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند عربية 145م التجمع الخامس

    M.S.K Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو VIP امام مطار القاهرة بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن متشطبة بأفضل سعر في بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في ماونتن فيو اي سيتي ,155م

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في VYE من تطوير سوديك

    Maskan Consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على الأهرامات للبيع في جولز - تم التسليم

    New Avenue Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة بانورامية خلابة في أكويا

    New Avenue Real Estate logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل مع تكيفات في المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 156 استلام فوري متشطبه فيولاندسكيب

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + رووف للبيع سوبر لوكس بدجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 198, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٣ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في القاهرة الجديدة

    Catchers investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر ممتاز في المراسم

    New Capital Home. logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اميز مراحل مدينتي متشطبه بالكامل

    Catchers investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اميز شقه بالمرحلة المركزيه افضل سعر بالخمائل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٥٦٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس بسعر متر 20 الف قسط

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢١٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مغري 200 متر مباني حديثه احمد الزمر الرئيسي

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع 200 متر مباني حديثه احمد الزمر

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع