شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في العين السخنة

35 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في اول ابراج فندقيه صف اول بحر ومارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندوقي متشطب باطلالة علي البحر في السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 126م علي البحر مكيفة وبالمطبخ في تلال السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفتين على البحر دايريكت تقسيط10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فيو البحر الاحمر فى المونت جلالة متشطبة

    Property  Hills. logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شاليه بمقدم و اقساط علي 5 سنين في بيلا ايست

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا ايست, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بمقدم 10% استلام سنه و نص

    Tradmark Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شقه ارضي في اروما العين السخنه

    Tradmark Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بفيو مميز علي البحر في TELAL السخنه

    Roots Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في العين السخنة استلام فوري،

    THE VIEW logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • كان ليمون كاي السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    السويس,العين السخنة,كاي السخنة

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة بغرفتين - مارينا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفتين نوم بتشطيب كامل - مارينا تاورز

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بالكامل بغرفتين - مارينا تاورز

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفتين نوم متشطبة بالكامل - مارينا ريز

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ب ابراج مارينا ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • ريد كاربت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦١٠٬٣٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,ريد كاربيت

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار شاليه متشطب بالكامل بالتقسيط في اروما

    IRTKAZ logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يونت شايفه فيو للبحر دايركت في فيفا كوست الجلاله

    THE VIEW logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن شامل الفرش والتكيفات فيو حمام سباحة

    Selective logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطب بالتكييفات وإدارة فندقية

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فوري متشطبة في مارينا هيلز السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • لا سيرينا ميني إيجيبت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,لا سيرينا ميني إيجيبت

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة فيو ع البحر في مارينا هيلز

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٥٨٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بمقدم 10% استلام سنه و نص

    Tradmark Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اللونش استلم شقة متشطبة سي فيو في الابراج قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أرومة العين السخنة – إطلالة مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/ازها/مفروش/جاردن/عين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بلاجيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٩٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,قرية بلاجيو

    2 غرفة

2