شقق 167 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 49

2,143 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة بجاردن للبيع في VYE سوديك | ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالقرب من المطار الجديد ب قسط يصل ل 8 سنوات

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام دقائق سوديك ويست و بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٥٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالقرب من المطار الجديد ب قسط يصل ل 8 سنوات

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالقرب من المطار الجديد ب قسط يصل ل 8 سنوات

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للايجار في كارمل نيو زايد

    Remax Westway logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه فى نيو زايد و اقساط على 15 سنه و متشطبه

    Badr Homes logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م متشطبه برايم لوكيشن استلام فوري بمقدم10%

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 124م في سوديك برايم لوكيشن بمقدم 5% علي 10س

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه علي وصله دهشور في الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أزها الشيخ زايد | شقق وفلل متشطبة بأفضل موقع

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف أول طرح من مدار في قلب الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان في ويست فيو تشطيب كامل-نيو زايد

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٦٢٬١٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام سنه في مارفيل نيو زايد علي 10س

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز في أزها زايد.. شقتك متشطبة بجدية 100 ألف ج

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م في Lugar نيو زايد | مقدم 5% وتقسيط 8 سنوا

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان مع مدار بجوار سوديك ويست-زايد القديمة

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ارضي بجنينة متشطبة استلام سنة تقسيط 10س

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع في زايد استلام سنة على 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع من غير اوفر-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في نيو زايد فرصة قوية

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة ومتشطبة بالكامل - على 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى بيل فى فيو لانداسكيب موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٧٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٨٧٬٩٣٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند لوجار نيو زايد بسعر اقل من ماركت

    Vida Solutions logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 140م متشطبة بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع